Toshiya (Dir en grey)

Gå med Dela

173 medlemmar| 17 hojtningar

Ledare: inooo
Policy för att gå med: Öppen
Skapad den: 24 jul 2008
Beskrivning:
Group for fans Toshiya from band Dir en grey.

Group for fans Toshiya from band Dir en grey.

Official site --> Dir en grey



TOSHIYA
Real name: Toshimasa Hara
Position in Dir en grey: bass
Birth date: 31 March 1977 rok (birth day - Thurstday)
Place birth: Nagano
Blood: B
Height: 178 cm

Toshiya is very playful, childish and energetic :)
Toshiya like good play and play offen with Die ;)
Toshiya like exercise ;) and sleep like Kyo :)

Veckans toppartister

Förbundna artister

Spela gruppens lista

Nyaste medlemmarna (173)

Se alla medlemmar

Senaste aktiviteter

  • nanutji gick med i denna grupp. fredag morse
  • En raderad användare gick med i denna grupp. mars 2015
  • Camui_Tooru lämnade denna grupp. januari 2015
  • Bugaboo_ lämnade denna grupp. december 2014
  • Kaolicious lämnade denna grupp. januari 2014
  • Ayak0oMatsumot0 gick med i denna grupp. oktober 2013
  • Lee_Mendes gick med i denna grupp. juli 2013
  • En raderad användare gick med i denna grupp. juli 2013
  • En raderad användare gick med i denna grupp. april 2013
  • TotoElizalde gick med i denna grupp. april 2013