Dečki in deklice, povejte kakšna glasba vam najbolj ugaja ^^

• [Raderad användare] sa...
    • Användare
    • 17 feb 2007, 11:35

Dečki in deklice, povejte kakšna glasba vam najbolj ugaja ^^

Bom kr začel... je bolj legitimno or sth :D
    No anyway, najrajš mam avant-garde eksperimentalni metal (ak bolj... odštekan :D), potem thrash, death in progressive (aja, ne maram Metallice ^^)
    Kdaj paše tut jazz al pa blues in kak psychadelic rock <3
    Kdaj tut zlorabim kak Drum & Bass, Bigbeat al pa kak odštekan Hardcore ^^ (Atari Teenage Riot <3)
    am, najljubšega banda niti nimam, sam se mi zdi, da bi lahko bil Subterranean Masquerade, Vader al pa Marc Rizzo :D
    Am, ja... kdaj se mi zgodi, da preveč o glasbi govorim :blush:

• Hm,..tezka:D Meni odgovarja alternativa:D Progresive, grunge, rock vglavnem. Sam nesme biti prevec popasto:D Ali pa kaki wannabe indie shity:D Lol. Jazza nemorem poslusate, se majn pa kakega techna ali pa podobnega. Sicer pa dvomin, da keri ki tu gori scrobla, to sploh poslusa. Sem zasledila da eni poslusajo Britney pa Christino. Ok, ne bom to komentirala zej.lol.

Musicalishous
    • mudjo sa...
    • Användare
    • 18 feb 2007, 10:23
    Hmmm to je težko za opisat:>
    Najbolj mi odgovarja simfonični/opera/meliodicni/power/progressive metal oziroma rock. Poslušam pa tudi kak stari pop (ala Abba) Zelo rad pa mam tudi kake orkestralne projekte (ala Vienna Symphonic orchestra, trans-siberian orchestra,...). Techno/novi disco/dance/novi pop/etc... pa mi nikakor ne ustreza (ko prirdem z diskota, al kaj podobnega kjer vrtijo tako muziko, je obvezna doza vsaj 30 min metala :)).

• kokoon sa...
    • Användare
    • 18 feb 2007, 13:30
    tinathefirst said:
    Sicer pa dvomin, da keri ki tu gori scrobla, to sploh poslusa.

ne razumem

it's me
  • hmmmm,

vsacga po malem, sej lepo playlista pove =)

lp

• kokoon said:
    ne razumem

Nekateri stisnejo play, dajo na mute in gledajo kako se jim obrača Tracks played cifra in potem mislijo da so bolj kul.

Drugače pa poslušam vse mogoče...hard rock in heavy metal naj bi bila nekako glavni zvrsti, tudi kakšen punk-rock izvajalec mi sede, grunge mogoče. Tudi klasična mi je v redu(mozart, soundtrack od piratov...), sem in tja poslušam tudi techno, dance in pop(a glede slednjih 3eh zvrsti imam strogo selekcijo:P).

Najljunši band? Trenutno Queen ali pa Queensryche. Jih pa menjam kot gate=P

• Användare
    • 22 feb 2007, 22:53
    hmm ... pink floyd ... brant bjork ... alice in chains ... black label society etc...

• AnalBirth car si metallica so men enako drek da ni večjega^^

Torej moj okus

Metal:
    Nu-metal (slipknot)
    Power (blind guardian)
    Melodic (luca turilli, rhapsody)
    Death (cannibal corpse, children of bodom)
    Black (lamb of god, satyricon, mayhem, 1349, dimmu borgir, dark funeral, behemoth, gorgoroth, enthroned, darkthrone,... )
    Thrash (slayer)

Hardcore: (hatebreed, 25 ta life)

Redigerad av joeyjordison666 den 31 jul 2007, 21:36
    • zelc sa...
    • Användare
    • 1 mar 2007, 23:15
    Metal...več al manj vse razen Nu- in pa doom
    stari rock, blues, punk, nekaj klasične glasbe (Wagner je kul) pa ene par drugih izvajalcev ostalih zvrsti, odvisno od dneva in počutja.

WAR TO US IS HOLY!We bleed for ancient goods!
  • heavy metal, symphonic metal, hard rock, trash, melodic deth metal,...

iron maiden
    arch enemy
    sodom
    slayer
    manowar
    tool
    acdc
    .
    .
    .

• andraz89 sa...
    • Användare
    • 10 mar 2007, 18:43
    rad imam progresive,psychadelic rock,desert rock,stoner rock,klasiko.
    Predstavniki:

pink floyd,steve howe,yes,radiohead,tool,queens of the stone age,brant bjork,mark lanegan,the doors,a perfect circle

te največ poslušam

• HC-Ixnay sa...
    • Användare
    • 12 mar 2007, 14:44
    SoCal Punk
    Hardcore
    Ska-punk

...squeeze to warm and ribs stab heart. Now the taste of my teeth reminds me, have I called you today? yesterday I called you never...
    • Innox_Y sa...
    • Användare
    • 19 mar 2007, 14:41
    ouh, well..

Air, Vangelis, Regina Spektor, M.I.A., MU...

• eilinel6 sa...
    • Användare
    • 25 mar 2007, 13:16
    ojej.. najbolš da kar pogledate moj profil da boste vedli kaj poslušam. :D sicer pa ne vem... trenutno sm mahnjena na Radiohead (baje so art rock, čeprav zadnji trije albumi niti niso rock, me zanima kaj bodo sčarali s sedmim ploščkom).
    v glavnem mi je všeč rock pa kake njegove variante. :)

• Ziiga sa...
    • Användare
    • 26 mar 2007, 17:02
    uf, js čist x =) emm, komercjala, dance, italodisco, schranz, schranz mixes, hard techno, techno, slovenske pa tut kej rocka se umes najde

• ueulo sa...
    • Användare
    • 1 apr 2007, 13:00
    zadnje case poslusam samo trip-hop :D

• metal:)
    še posebi in flamese:P

Sell me to infection, it is only for the weak, On bleeding knees, I accept my fate!
    • Användare
    • 27 apr 2007, 12:01
    hmm...
    Brutal Death Metal ce pa vas zanima si poglejte
    http://www.last.fm/user/chasershadow/

• Användare
    • 26 maj 2007, 20:19
    metal, rock, ska, punk, reggae... pa tudi kaki hardcore vcas(atr, rtc...^^), pa prodigy...mešano v glavnem^^

• sebekk sa...
    • Användare
    • 27 maj 2007, 16:30
    Jaz pa poslušam vsega po malem ... poslušam skoraj vse zvrsti; katero pa je pa odvisno od razpoloženja, drugače pa mi najbolj vsede glasba z kitarami (in vsem kar pride zraven :-P) ter elektronska glasba.
    V vsaki zvrsti najdem nekaj dobrega :-D
    Drugače pa najmanj poslušam rap pa balkan ... enostvano mi ne pašejo :bleh:

• Nia7 sa...
    • Användare
    • 28 maj 2007, 13:11
    zlo različn, čeprov najbolj rock (stari, klasični, psihadelični, progresivni, alternativni, indie, punk r...) pa klasiko tud ;P Pink Floyd so pa npr. eden od bandov k jih največ poslušam...

• Hm :D Glede zvrsti se ne več opredeljujem, kr so mi zadnje čase ušeč bendi sz ush vetrov :)

Trenutno naj so mi:
    × Green Day
    × Offspring
    × Fall Out Boy
    × Beyonce
    × Billy Talent
    × My Chemical Romance
    × Eminem
    × Danity Kane
    × The Killers
    × Within Temptation
    × Arctic Monkeys
    × Gwen Stefani
    × Gušti & Polona ^^

• Floydika sa...
    • Användare
    • 20 jul 2007, 14:27
    prog rock (Yes, Nektar)
    psihedelični rock (Pink Floyd, Hawkwind)
    klasični rock (Led Zeppelin, Deep Purple)
    art rock (my favorite)(Uriah Heep, King Crimson)

• Mare182 sa...
    • Användare
    • 10 aug 2007, 10:14
    punk rock, punk, hardcore, melodic hardcore, ska punk, reggae, heavy metal, thrash metal, folk metal, folk punk itd. itd.

• Användare
    • 12 aug 2007, 20:31
    hmmm...vidm da je večina slovenskih lastfm.ovcev na strani rocka, metala, in vseh podobnih kultur in subkultur...

jst, se predvsem odločam za lahko elektroniko kot npr. trip hop, downtempo, acid jazz in pa electropop, in tako naprej.

Anonyma användare kan inte skriva inlägg. Vänligen logga in eller skapa ett konto för att göra inlägg i forumen.