Simon Gallup

Gå med Dela

162 medlemmar| 58 hojtningar

Ledare: Niji
Policy för att gå med: Öppen
Skapad den: 8 sep 2007
Beskrivning:
For fans of the awesome bass player of The Cure and leader of Fools Dance ♥

Birth Name:
Simon Jonathon Gallup.
Born:
June, 1, 1960, in Horley, England....



The drug for the bass line ♥

Senaste bloggar

Se alla

Veckans toppartister

Förbundna artister

Hojtlåda

Lämna en kommentar. Logga in på Last.fm eller registrera dig.
Spela gruppens lista

Nyaste medlemmarna (162)

Se alla medlemmar

Senaste aktiviteter

  • Aerdill gick med i denna grupp. senaste månaden
  • Suja1 lämnade denna grupp. juni 2014
  • Lysyane gick med i denna grupp. maj 2014
  • En raderad användare gick med i denna grupp. maj 2014
  • Sans-sommeil lämnade denna grupp. maj 2014
  • teenfromvenus lämnade denna grupp. december 2013
  • En raderad användare gick med i denna grupp. december 2013
  • WindOfChanges gick med i denna grupp. november 2013
  • irina_koko gick med i denna grupp. oktober 2013
  • Eildur gick med i denna grupp. oktober 2013

Spelningar