SeHun

Gå med Dela

69 medlemmar| 6 hojtningar

Ledare: Ingen! (Vill du bli ledare? Se vårt hjälpavsnitt för grupper för att ta reda på vad du kan göra.)
Policy för att gå med: Öppen
Skapad den: 29 jan 2012
Beskrivning:

EXO-K and EXO-M are new boy groups who will lead the world music industry from now on! They are making their debut on the same day and time with the same song in Korea and China. Since it's something that has never been tried before, it will be good enough to capture the attention of fans not only in Korea and China but all over the world.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Stage name: Se Hun (세훈)
Birth name: Oh Se Hoon (오세훈)
Date of birth: April 12, 1994
Position: Vocalist, Lead Dancer
Height: 181 cm




cr: Tumblr, SMTOWN Official Facebook

Senaste bloggar

Veckans toppartister

1
19
2
18
3
16
4
15
5
Exo
14
6
13
7
13
8
12
9
11
10
11

Förbundna artister

Hojtlåda

Lämna en kommentar. Logga in på Last.fm eller registrera dig.
Spela gruppens lista

Nyaste medlemmarna (69)

Se alla medlemmar

Senaste aktiviteter

  • tehis lämnade denna grupp. onsdag kväll
  • neko_chi22 gick med i denna grupp. söndag kväll
  • Mella98 gick med i denna grupp. senaste månaden
  • chxrryblossom gick med i denna grupp. senaste månaden
  • Aniulka1126 skrev om SeHun i en raderad blogg. oktober 2014
  • Moon-Miona gick med i denna grupp. september 2014
  • EchoSolo lämnade denna grupp. augusti 2014
  • y_nathz lämnade denna grupp. augusti 2014
  • Wikixo lämnade denna grupp. augusti 2014
  • drawmuky lämnade denna grupp. juli 2014