SEXY BEAM!

Gå med Dela

51 medlemmar| 10 hojtningar

Ledare: mixounette
Policy för att gå med: Öppen
Skapad den: 16 apr 2006
Beskrivning:
A group for all fans of Mari Yaguchi, Morning Musume, Mini Moni and other bands in which she participated!



Information from wiki.theppn.org
Name: Yaguchi Mari (矢口真里)
Nickname(s): Marippe, Yaguchan
Birthday: 1983-01-20
Birthplace: Yokohama, Kanagawa Prefecture, Japan
Blood type: A
Height: 145 cm
Weight: 39 kg
Favorite color: Red
Hobby: Playing video games, cooking (just a little), collecting platform shoes
Specialty: Making her mouth into the shape of a heart

Senaste bloggar

Veckans toppartister

Förbundna artister

Hojtlåda

Lämna en kommentar. Logga in på Last.fm eller registrera dig.
Spela gruppens lista

Nyaste medlemmarna (51)

Se alla medlemmar

Senaste aktiviteter