Akcija: Rašykime lietuviškai

• fairy_ sa...
    • Användare
    • 16 jan 2007, 16:04
    as tj tingiu, nebent rasyciau projekta ar pan ;DD
    bet tj dar nereiskia kd as ne patriote or smthing ;)

non-humans
    • pauplu sa...
    • Användare
    • 26 jan 2007, 08:37
    fairy_ said:
    as tj tingiu, nebent rasyciau projekta ar pan ;DD
    bet tj dar nereiskia kd as ne patriote or smthing ;)

tj what kind of patriote tu esi, gal gereu anglishkaj raszyk or sumthin' :D

O šiaip kam pritarti, jei ir toliau rašai IRC koduote, ar kaip reikėtų tokį rašymą pavadinti :) Aišku yra dalis žmonių, gyvenančių užsieny ir pan., kuriems tiesiog nėra techninių galimybių rašyti lietuviškais simboliais.
    Kita kalba apie maištaujančius paauglius, čia jau nieko nepadarysi, jie patys turi susiprotėti ir pamažu atsisakyti to "ai nzn, krootas, swejki, etc." stiliaus :)

• SlimDog sa...
    • Användare
    • 5 feb 2007, 10:49
    Skubėdamas pagaminau šiokį tokį mažesnį mygtuką... Kas palaikote akciją ir šeip norite pabrėžti savo tautybę, galite laisvai naudoti šį mygtuką savo parašuose, aprašymose:

Kodas:
    [url=http://www.last.fm/group/Lithuania][IMG]http://img.photobucket.com/albums/v178/SlimDogs/Proud.gif[/IMG][/url]

O aš einu, einu. Ant pečių šalikas numegztas iš minčių šiltų.
  • Mhm....kas čia sakė dėl dainų taginimo lietuviškai? aš tai būčiau gal ir už, bet dėl mano kompo nuostabybių ir mano pačios kompiuterinio neišmanymo dar ilgai pas mane gros Keistuoliu Teatras, Skyle ar Ugnelakis :) o ką daryt vargšam vaikučiam, kuriem reikia ir rusiškų, ir lietuviškų raidžių vienu metu?

o dėl raidžių mirgėjimo...kompo ekranas ir popierinė knyga nėra tas pats. ir šiaip, jau geriau sveplai ir be klaidu negu gražei ir su klaidom :)

We have lingered in the chambers of the sea
    By sea-girls wreathed with seaweed red and brown
    Till human voices wake us, and we drown.
    • [Raderad användare] sa...
    • Användare
    • 21 feb 2007, 23:59

Nusprendžiau pasidalinti.
    Nors prisipažįstu, frazę paėmiau iš kitur, buvo pan. baneris, bet toks negražus, man nepatiko, tai savo pasidariau. Nu vienu žodžiu - naudokit į sveikatą ir skleiskit lietuvybę. :)

• LIETUVA!

visom keturiom prisidedu, rašau lietuviškai (jei ne žemaitiškai) net sms ir džiaugiuos, kad pradedam į protą ateit ir prisimint, kas esam:))

• Användare
    • 25 mar 2007, 19:41
    Senai rašau lietuviškai, ką - aš koks imbecilas kuris tik "shwexeceiuxxxw" raides tesugeba spaudžiot? :)

• Användare
    • 15 maj 2007, 18:11
    JAMAM VISKĄ KAS LIETUVIŠKA!!!:)))

• Användare
    • 18 maj 2007, 19:40
    Ne patrijotas, bet rašau lietuviškai, kiek išgaliu.

• Kurmisus sa...
    • Användare
    • 20 maj 2007, 00:02
    hmm... kad šiaip nevieni mes nerašome raidžių lietuvišku, ar naudojame kokius nors sutrumpinimus. Ta pati, labai įžimi anglų kalba rašoma su daugybe sutrumpinimų, tad tikrai, nesame mes jau tokie vieninteliai...

(\_/)
    (O.o)
    (> <) This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.
    • Användare
    • 25 maj 2007, 14:40

:]

Aš už ;D Jau nežinau kiek laiko taip rašau, bet pripratau ir visi tie:" mano wardjiukas yra Bulbjukas" tai gausiai nervyja x] Taigi, tikrai, esam lietuviais gimę ir turim taip rašyt. Taika.!

• Anglų kalba vartojama su sutrumpinimais, bet į ją nekišama jokių svetimų raidžių. Iš vis, būkime kultūringesni už britus:)) jeigu reikia. Išsiskirkim teigiamais dalykais, o ne neigiamais.

• BuGoPS sa...
    • Användare
    • 10 jun 2007, 08:11
    Na as esu uz lietuviskus rasmenis. Bet deja nesu iprates jais naudotis. Pats visada (iskyrus atvejus kai labai to reikia) rasau sveplai. O mano nuomone neipratus pereit prie lietuvisku simboliu yra labai sunku kai esi neiprates ir kiekviena raide uztrunka nemazai laiko rasti skaiciu klaviaturoj.

The main antagonist.
  • Seniau ir aš nesinaudodavau lietuviškais rašmenimis. Ir atprasti buvo sunkoka. Bet atpratau ir neberašau "švepluodama".
    Na, rašyti be lietuviškų raidžių dar nėra blogiausiai variantas. Labiausiai nervina visi "j", "w", "oo" ir pan. Ir susirašinėjant sunku tokius rašmenis skaityt, ir kito žmogaus negerbimas. Dar galėčiau pridurt, kad jau geriau sugaišti laiko rašant lietuviškomis raidėmis, negu gaišinti kito laiką, kol jis šifruos tavo nelietuviškus kringelius.
    Dar kažkas minėjo: "Patriotizmas ir internete".
    Manau, čia yra minimaliai patriotizmo. Čia tiesiog gimtos kalbos gerbimas. Jos taisyklingas naudojimas, neiškraipymas. Ir tiesiog tai internete daugiausiai naudojama.
    Visom keturiom esu už šią akciją. ;]
    Tai tiek.

Not insane. Just smarter.
    • jasaz sa...
    • Användare
    • 20 jun 2007, 10:05
    Gerai rasysim lietuviskai kaip patriotai ;)

• Na aš tai iš tos amžiaus grupės, kur daugelis rašo "sju vjisjokjeis prjibumbasajs". Bet pati, kiek pamenu, visada rašiau lietuviškai. Žinoma, iš pačių pradžių tikrai nerašiau su visomis varnelėmis, nosinėlėmis ir t.t, bet jau po kelių mėnesių supratau, kad noriu rašyti taip, kaip moko rašyti mokykloje. Dar ir dabar nelabai mėgstu internetu šnekėtis su žmonėmis, kurie nemoka (ar nesugeba) rašyti lietuviškai. Akį rėžia tos visos j,w,q ir t.t. O labiausiai mėgstu skaityti internete tuos tekstus, kuriuose ne tik viskas parašyta lietuviškomis raidėmis, o ir gerai, taisyklingai panaudojama skyryba. Mmm...:))

• mIRC progšės jau taisosi į gerąją pusę, nes elementariai nebuvo palaikomas prieš kurį laiką UTF-8 formatas, dėl ko vieni matydavo tuos LT simbolius, kiti gi - ne. Dabar jau galima kad ir japoniškai rašyti ir be jokių konfigūravimų. Visgi tas pripratimas šioks toks ir užsiliko nuo IRC.

• Zhalcius sa...
    • Användare
    • 1 jul 2007, 13:04
    Visad rašau ir rašydavau lietuviškai.

Promises a potential to hurt
    Is anything real?
    When forever is to be until
    Deep inside, in the world of empty words...
    No escaping from those haunting
    empty words...
  • ..

nei as patriotas, nei kas nors man nurodines kaip as tureciau rasyti. jeigu nepatinka kad rasau be lietuvybes, eikit jus... yvos paklausyt, ir tiek...

ech kaip letai lietuviai emigruoja. dar tik puse draugu i anglija atvaziavo per kelis metus :(

----------------------

----------------------
  • Visada rašiau ir rašau lietuviškomis raidėmis. Kitaip man nepatogu ir nepatinka.
    Na telefonu berašau vietoj "v" dabalju (w)raidę, nes taip greičiau. :)

Jis vis dar originALUS
  • Nu aš kaip ir priklausau "14likinių" grupei xD, bet tokios kalbos nenaudojau niekad ir jau seniai rašau su visom ąčęėįįšųūž ;P.
    Nemėgstu skaityt kaip būna pilna j, w, ee, oo. Dar kai tik vienas variantas (j arba w) tai dar perskaityt galima bet kai rašo boosjoo tai jau baisu daros ;/
    O SMS tai rašau be visų nosinių ir varnelių (mano telefonas tokių nerašo). :]

• almanc sa...
    • Användare
    • 15 jul 2007, 18:01

Tik lietuviškai

Galbūt po kokių 5-10 metų jaunuoliai nežinos kas yra
    Ą Č Ę Ė ir t.t.

• Aš manau kad po 5-10 metų mes patys nebūsim jau tokie seni :D Manau žinos. Bent tie kuriuos tėvai taip auklės. Bent jau savo pusbrolį tai tikrai mokysiu su visom nosinėm ir varnelėm rašyt.

• Användare
    • 11 aug 2007, 06:47
    ar ne tas pats

• Rašiau rašau ir rašysiu lietuviškai.

Anonyma användare kan inte skriva inlägg. Vänligen logga in eller skapa ett konto för att göra inlägg i forumen.