Akcija: Rašykime lietuviškai

• aha, tikrai mažiau akys vargsta, kai lietuviskai, o ne lietuviškai rašoma, mažiau mirga taškeliai-brūkšneliai-varnelės.
    aišku, kai visur rašai taisyklingai, tai ir klaidų daryt neįpranti, ir kablelius sudedi, viena nauda, bet šiaip noriu tik štai ką pridurt: tolerancijos :)

We have lingered in the chambers of the sea
    By sea-girls wreathed with seaweed red and brown
    Till human voices wake us, and we drown.
    • KB8 sa...
    • Användare
    • 16 nov 2006, 21:50
    GreenHeaven said:
    aha, tikrai mažiau akys vargsta, kai lietuviskai, o ne lietuviškai rašoma, mažiau mirga taškeliai-brūkšneliai-varnelės.
    aišku, kai visur rašai taisyklingai, tai ir klaidų daryt neįpranti, ir kablelius sudedi, viena nauda, bet šiaip noriu tik štai ką pridurt: tolerancijos :)

Visai nevargsta..:>

'Music is the face of God' - John Frusciante
  • Kai Anglijoj gyvenu tai nebūna progų rašyti Lietuviškai.

Ir tuo labiau Lietuvoj baigiau tik pirmą, antrą ir septintą klasę tai nelabai moku Lietuviškai rašyti.

Kalbėti tai nesunku.

• Čiur aš irgi. Taip. Šypt. Būkime patriotai, gi :P

• ka-mai sa...
    • Användare
    • 22 nov 2006, 19:33
    visiškai pritariu, neveltui juk kažkas sugalvoju ąčęėįšųūž rašmenis ;] ir neveltui jie patalpinti klaviatūroje ;] o tie kurie rašo su 'vizokejz krOOtajs pribumbasajz' tai patys sau duobę kasą ;]

wrong
  • Svarbu.

Būtų malonu, jeigu tamsta SlimDog parašytų dar vieną pastraipėlę apie pagarbą lietuvių kūrėjams/muzikantams.

Net nerašant lietuviškai (lietuviškai, šiuo atveju, su ąčęėįšųūž), būtų labai gražu jeigu bent jau atlikėjus teisingai įvardintumėme. Ne "Keistuoliu Teatras", o "Keistuolių Teatras", ne Hiperbole, o Hiperbolė ir taip toliau. Juk ant CD viršelių niekas klaidų nedaro, kaip nedaro ir pavadinant grupę. Viskas užrašoma ir oficialus pavadinimas būna toks ir ne kitoks. Žinoma, kol kas tai sukeltų nemažai nepatogumų, nes didžioji dauguma atlikėjų yra įvardinti be lietuviškų raidžių, bet, mielieji, būkim žmonės - kaip savo vardą rašome taisyklingai, taip rašykime ir grupių vardus.
    Žinoma, dainų pavadinimus reikia taipogi teisingai tag'inti, bet dėl to kyla tiek neatitikimų/netikslumų/neaškumų, kad nė nedrįstu reikšti pretenzijų/prašymų/apeliacijų į sąžinę. Tik būkit geri, nepamirškite nutrinti bent jau tų " _ " ar skaičiukų.

Ačiū.

• Puiki idėja. Surenkime lietuviško rašto revoliuciją internete! \m/

P.S. Nepamirškime ir skyrybos.

Pinkie Pie style!..
    • tommyzsz sa...
    • Användare
    • 29 nov 2006, 11:34

.

Ai, nežinau :) Aš jau du metus rašau lietuviškai ir man gerai. :) Reikia tausoti savo kalbą.

• Tikrai Taip! ;)

Pinkie Pie style!..
    • dorzhii sa...
    • Användare
    • 2 dec 2006, 14:07
    Aš jau ir pripratau. Natūraliai gaunas, nebereikia stengtis.

• aš irgi už rašymą lietuviškai. juk turim tokią unikalią kalbą, tai ir tausokim ją bei didžiuokimės.

kažkam atrodo, kad lietuviški simboliai mirga. na, o kaip tu knygas, laikraščius, žurnalus skaitai?

rašymas LT simboliais - įpratrimo reikala. aš iš pradžių kankinausi porą savaičių, o dabar man kančia rašyt "šveplai".

• SlimDog sa...
    • Användare
    • 4 dec 2006, 05:55
    driezhiuke said:
    aš irgi už rašymą lietuviškai. juk turim tokią unikalią kalbą, tai ir tausokim ją bei didžiuokimės.

kažkam atrodo, kad lietuviški simboliai mirga. na, o kaip tu knygas, laikraščius, žurnalus skaitai?

rašymas LT simboliais - įpratrimo reikala. aš iš pradžių kankinausi porą savaičių, o dabar man kančia rašyt "šveplai".

Pritariu, buvo po windowsu perrašymo, kad lietuvių kalba neveikė, tai kol nesusitvarkiau, net nenorėjau naršyt po forumus...

O aš einu, einu. Ant pečių šalikas numegztas iš minčių šiltų.
  • Arba per kokius kvailus MMORPG žaidimus nėra lietuviškų simbolių. Ragai.

Pinkie Pie style!..
    • Zholis sa...
    • Användare
    • 10 dec 2006, 15:29

pastebėjimas

Mielas autoriau, labai džiugu, kad ragini rašyti lietuviškai, tačiau būtų dar nuostabiau, jei rašytumėte be klaidų. pažįstamas rašomas su "į", o ne "y".

• lietuva:)

music is my love...
  • aha, taip taip.
    norisi ir man kuo lietuviškiau rašyti/kalbėti.
    o tos visos naujoviškos rašliavos.. atrodo, madingiausios tarp 11-15 metų vaikų. šitai, manau, yra blogiausia.

• slepsius sa...
    • Användare
    • 1 jan 2007, 14:35
    Gal žmonės pasimokom iš prancūzų, italų ir ispanų forumų...Ypač prancūzai, jie net negalvoja atsisakyti rašydami į forumą prancūziškų kringelių su kirčiais, net pats ”autoscrobbler” man visuomet klausant Mylene Farmer išmeta jos pavardę su kirčiu...Jei kiti tausoja kalbą, kodėl mums netausojus?

In God we trust - the others must bring statistical data.
    • rebel- sa...
    • Användare
    • 3 jan 2007, 13:37
    Visada ir visur rašau tik lietuviškai. Ir tai jau parodė gerą pavyzdį keliems žmonėms. Aišku, klaidų visada pasitaiko nesu gabus kalboms.:/

• O taip.

Tik lietuviškai!

• domux78 sa...
    • Användare
    • 7 jan 2007, 09:53
    :) Man juokingos visos šitos kalbos :) Kaip visada lietuvaičiai pervertina save :)
    Juk čia internetas, čia visai kita kultūra, kuri nepriklauso nei nuo tautybės, nei nuo spalvos ar panašiai. Juk kasdieninėje kalboje naudojame slengą, kartais specialiai iškraipome žodžius norėdami pabrėžti tam tikrus dalykus ir t.t.
    Problema yra ne tame, kad bendravimui internete yra naudojamas specifinis rašymo būdas, o tame, kad žmonės (ypač paaugliai) daro nežmoniškai daug gramatinių klaidų.

• jlka sa...
    • Användare
    • 7 jan 2007, 12:15
    visai neseniai atradau iš naujo Lietuvą, ir taip ją įsimylėjau, žopa...

• As tai niekada nerasau visokiausiu w vietoj u ar pan. bet lietuvisku simboliu esu mazai iprates naudoti, bet pritariu taisykklingai rasybai :)

• prisipažįstu kalta... ;D šiaip visaada tingiu tuos lietuviškus simbolius rašyt... bet tekstas mane patriotiškai įkvepė... ;DDD nium, pasistengsiu ;)

Whatever happened to Sex Drugs and Rock'n'Roll?
    Now we only have AIDS crack and techno
    • Tynkas sa...
    • Användare
    • 14 jan 2007, 11:04
    Na lietuviškai rašyti progos jau senai neturėjau, nei universitete nei dabar, malonu kad suradau šitą forumą, reikia vėl grįžti į mūsų nepakartojamos kalbos įmantrybes. ačiū kad leidžiate pasipraktikuoti pamirštą dalyką...

• [Raderad användare] sa...
    • Användare
    • 16 jan 2007, 00:25

Taip

Tik lietuviškai! :)

Anonyma användare kan inte skriva inlägg. Vänligen logga in eller skapa ett konto för att göra inlägg i forumen.