Souhlas / Nesouhlas

• Kdovik sa...
    • Användare
    • 16 jul 2008, 00:17

Souhlas / Nesouhlas

Woohoo! Yet another worthless spam game .)
    Je to totální rip-off z evropanské skupiny, což je totální rip-off bůhví odkud.

Jde o to, že jeden uživatel napíše otázku a druhý mu odpoví souhlasím nebo nesouhlasím. Pokud chce, může doplnit stručné zdůvodnění. Potom napíše svojí otázku.

Příklad:
    Weirdo1: Psi by měli umět mluvit.
    Mufinka007: Souhlasím. Vymyslela jsem nejlepší otázku na světě.
    FerdaMravenecTutyFruty: Nesouhlasím (ty přeci nemyslíš). Dalši áhsom otázka...

Začínám: Obrázek skupiny by se měl změnit na něco češtějšího, než několik nerozpoznatelných pidifoteček.

• Nesouhlasím. Tenhle avatar je zde už dlouho a stal se takovým poznávacím znakem skupiny (navíc všechny změny vedou obvykle k horšímu).

Myslím, že by bylo dobré, aby notoričtí posluchači Radiohead opustili skupinu:)

• BRadovan sa...
    • Användare
    • 19 jul 2008, 18:45
    Nesouhlasím. Myslím že kritérium pro bytí/nebytí v této skupině je to, zda dotyčný bydlí, pochází nebo má nějaký vztah k ČR a ne poslouchání/neposlouchání nějakého interpreta. To by mělo opodstatnění u skupiny typu "anti-radiohead". I když třeba mě hudba Radiohed šíleně nudí, když je někdo má rád a neobtěžuje mě s tím, tak je mi to úplně jedno - je to jeho osobní věc.

Nejlepší letošní hudební akcí u nás budou Dropkick Murphys 12. srpna v roxy.

Kolik třešní, tolik višní.
    • [Raderad användare] sa...
    • Användare
    • 19 jul 2008, 18:51
    Nesouhlasím..

Myslím si, že protestovat proti novému last.fm je zbytečné...

• BRadovan sa...
    • Användare
    • 19 jul 2008, 21:06
    částečně souhlasím.
    Nemyslím si, že by vrátili komplet původní verzi, ale aspoň by mohli vyhodit člověka co tohle navrhoval (líbí se mi některé nové funkce, ale grafickej návrh je co se týče použitelnosti i vzhledu fakt příšernej) a přidat možnost volby vzhledu, ideálně i s možností uživatelského CSS.

Filmy a seriály s cílovou skupinou nad 10 let by se neměly dabovat.

• Souhlasím

Jestli někdo neumí číst ani v 10ti má smůlu a měl by začít makat :).

Hip-Hop sux :D

• Nesouhlasím - žádný žánr jako takový ne-sux. Většina lidí co nesnáší hip-hop nikdy žádný dobrý neslyšela a odsuzuje celý žánr na základě poslechu 50 Centa (což je fakt loser)

Je blbost se oblíkat podle nějakýho stylu (mám na mysli hlavně emo, metal, hip-hop a další styly co na sebe zbytečně upozorňují rádoby zajímavou výstředností)

• Souhlasím - znam spoustu lidí který -například punkeři z mýho okolí- nosej různý ty hadry aby zapadli a udrželi si image

Jsem uplne mimo nic me nenapada.........souhlas? :D

• Gr8Johny sa...
    • Användare
    • 20 jul 2008, 08:58
    nesouhlasim - napadlo te napsat "Jsem uplne mimo nic me nenapada.........souhlas? :D " :D

Holky by meli nosit kratsi sukne

• Souhlas (ale jen částečný) - sukně nikdy není dost krátká (pokud teda nemá slečna nohy jako dórský sloupy)

Měl by se vrátit reply tracker

• souhlas.

Sedm (Se7en) je nejlepší thriller v této i kterékoli jiné galaxii. :)

• BRadovan sa...
    • Användare
    • 20 jul 2008, 11:21
    Byl jsem předběhnut, takže tohle:
    Souhlas.
    Tohleto mi chybí ze starýho last.fm asi nejvíc. Zajímavý je, že RSS-tracker pořád funguje, jenom odkazuje někam mimo. (na původní umístění)

neplatí.

oprava:
    nesouhlasím. I když se7en je skvělej film, nejlepší thriller je Kontroll. - http://www.csfd.cz/film/143811-revizori-kontroll/

Někdy když vidím "průměrné voliče" okolo sebe, tak si říkám, že demokracie není úplně ideální.

• Souhlasím

Peníze kazí lidi!

• Jasně že souhlasím...

Komunismus by měl být zakázaný, jakkoli jsme postkomunistický stát.

• Nesouhlasím - totalita naší pseudodemokracie je nepřípustná, je třeba ji regulovat menšinovými proudy.

Měla by být zavedena přímá volba prezidenta

• Kajda23 sa...
    • Användare
    • 20 jul 2008, 17:01
    Souhlasím - bylo to by to jednodušší

Futurama je lepší než The Simpsons

• BRadovan sa...
    • Användare
    • 20 jul 2008, 19:00
    souhlas - teda kromě posledního filmu, ten mě fakt nudil.

Kočky jsou inteligentnější než psi.

• Souhlasím......ale neni s nima taková zábava :)

Kouření je zbytečnost.

• l______l sa...
    • Användare
    • 20 jul 2008, 20:58
    Nesouhlasím. Zeptej se státního rozpočtu.

Karel Gott je Bůh.

See the stars they're shining bright, everything's all right tonight *
  • Nesouhlasím - Bůh není jsoucno a Karel Gott bezesporu jsoucnem je.

Česká hudební scéna obecně stojí za prd

• Nesouhlasím - nejsou jen komerční skupiny a interpreti jsou i undergroundové skupiny co hrajou v garáži a znaj se ze školy který jsou hodněkrát mnohem kvalitnější ale jestli myslíš jen to co slyšíš v esu na nově tak to souhlas :)

Kill´em all je nejlepší album Metallicy (ha! ted jsem zvedavej na reakce :D )

• BRadovan sa...
    • Användare
    • 20 jul 2008, 21:50
    Ne, nejlepší jsou Garage Inc - hlavně 1.CD a St. Anger. - jsem prostě popíkař, tak se mi nesmějte. ;)

Poker je víc sport než hazard.

• Souhlasím a vlastně ani nevim proč.

Punk is not dead.

• Nesouhlasím. Punk is dead. Bohužel...

Víno je lepší než pivo.

• BRadovan sa...
    • Användare
    • 21 jul 2008, 11:32
    Rozhodně nesouhlasím. K tomu není co dodat. :)

Čas věnovaný přispívání do tohohle tématu by se dal využít daleko smysluplněji.

Anonyma användare kan inte skriva inlägg. Vänligen logga in eller skapa ett konto för att göra inlägg i forumen.