• ihroch sa...
    • Användare
    • 23 jan 2009, 21:45

Maskrtnosti

Tak chalani, mna by velmi zaujimalo co si tak radi zamaskrtite...
    Ja sam sa musim priznat ze som velky maskrtnik!

• naglfari sa...
    • Användare
    • 23 jan 2009, 21:52
    dneska som si poriadne zamaskrtil s mlsnym jazyckom

Naglfari
    • Odinko sa...
    • Användare
    • 23 jan 2009, 21:56
    tak...ja som naozajstny maskrtnik...maskrtim od rana do vecera a zmaskrtim vsetko sladke, co vidim: cokolady, cukriky, slahacku, kolaciky, keksiky, pernicky, tycinky, medovnicky atd.

• ja sa idem akurát poriadne namaškrtiť rizotom...

Don't blame the mirror, if you see an asshole in it... (modified russian proverb)
    • Odinko sa...
    • Användare
    • 24 jan 2009, 14:47
    ale ale...ty si mi nejaky maskrtnik...ze ta za usi vytaham ty sinter...

• muttand sa...
    • Användare
    • 24 jan 2009, 21:18
    ja som dnes bol maškrtou pre vlastné svedomie, pretože som užieral kiwi, ktoré nebolo moje

if you're a present perfect person, you're a perfect present person and you still have time
    • Odinko sa...
    • Användare
    • 24 jan 2009, 21:36
    tak...to sa nam maskrtnikom stava, ze si raz zacas pomaskrtime aj na veciach, ktore nam nepatria...

• ihroch sa...
    • Användare
    • 24 jan 2009, 21:40
    ty si mi teda cislo....hm.hm,ujedat cudzie kiwi...pekny kusok

• Odinko sa...
    • Användare
    • 25 jan 2009, 20:21
    ja som sa dneska vyborne namaskrtil z perfektneho maminho kolaca....normalne..keby som mal vyzerat podla toho, ako maskrtim, tak vyzeram ako nejaka tucibomba :D

• naglfari sa...
    • Användare
    • 25 jan 2009, 20:26
    teda ako ja? kolki by to chceli...vidiet na sebe tie roky poriadne vydreteho maskrtenia...ale nie nie, nejde to len tak lahko....

Naglfari
    • Odinko sa...
    • Användare
    • 25 jan 2009, 20:28
    tak hej...nemoze byt kazdy taky mastny tucko ako ty...ale ty si zase nie si len maskrtnik...ty si aj poriadny nenazranec...:D

• naglfari sa...
    • Användare
    • 25 jan 2009, 20:31
    nie nie ja som sa dlhorocnou drinou domaskrtil ( postupne) az do stadia kedy vstavam z postele mastny a ulepeny....ale maskrtim stale, ved si musim zachovavat liniu...

Naglfari
    • matusak sa...
    • Användare
    • 25 jan 2009, 20:50
    mmm to bolo dneska maskrt! to vam teda poviem

Muß es sein?
    Es muß sein!
    • Odinko sa...
    • Användare
    • 25 jan 2009, 21:11
    a co si si take zmaskrtil majko? povedz, nech sa aj ostatnym maskrtnikom slinky zbieraju ;)

• ja som si vcera az neludsky pomaskrtil na kolaci krstnej mamy so slahackou a sunquickovou polevou... famozny

Don't blame the mirror, if you see an asshole in it... (modified russian proverb)
    • muttand sa...
    • Användare
    • 26 jan 2009, 06:37
    mňa moje kiwi udržiava fit po celý zvýšok dňa!

if you're a present perfect person, you're a perfect present person and you still have time
  • kiwi rules!
    to tu fakt nikto iny nic v poslednej dobe nemaskrtil? mna by celkom dost zaujimalo, na com konkretne dneska maskrtil Ihroch?

• muttand sa...
    • Användare
    • 27 jan 2009, 14:58
    Aj ja som zvedavy, pretoze z toho mozno usudime, ze ihroch je ikanibal.
    Júúj, to je vzrúšo!!!

• ihroch sa...
    • Användare
    • 27 jan 2009, 15:10
    musim vas sklamat...dnes som okrem obeda schlamstol akurat tak jogurt

• Odinko sa...
    • Användare
    • 27 jan 2009, 16:49
    ja som si prave pomaskrtil na tatranke a pohari mlieka s grankom (po pive 2. najlepsi napoj, maskrtnici!!!)

• naglfari sa...
    • Användare
    • 27 jan 2009, 17:11
    hmmm....pivo.....idem si ho zamaskrtititititititit.....

Naglfari
    • Odinko sa...
    • Användare
    • 28 jan 2009, 08:14

Maskrtnici!

Dneska som si rano vyborne pomaskrtil na chlebe so sunkou a so syrokremom....ano, da sa pomaskrtit aj na veciach, ktore nie su sladke ;)

• ihroch sa...
    • Användare
    • 28 jan 2009, 08:19
    ...tak ja sa musim priznat,ze som skor typ tradicneho maskrtnika....dnes som si zamlsal na chlebe s marmeladou

• muttand sa...
    • Användare
    • 28 jan 2009, 13:02
    A tak som si po Ondrejovej rade nahadzal do prazenice sunku, salamu a parenicu.
    Mľaškrta.

• matusak sa...
    • Användare
    • 28 jan 2009, 21:27
    mnam mnam, 2 dni po sebe som jedol spagety. mmmm

Muß es sein?
    Es muß sein!
Anonyma användare kan inte skriva inlägg. Vänligen logga in eller skapa ett konto för att göra inlägg i forumen.