Synergy Live

Festival
Tidigare spelningar
fredag 27 november 2009 söndag 29 november 2009
Spela spellista

Foton

Laddar foton...

Tagga dina bilder på Flickr

Visa upp dina bilder från denna spelning genom att tagga dem på flickr.com med denna maskintagg:

Flickr

LINE UP TIMES

FRIDAY 27th NOVEMBER:

Southpaw 1700- 17.50
QTTM 18.00-18.30
Napalma 18.45-19.30
Dirty Skirts 19.45.-20.45
Zebra and Giraffe 21.00-21.50
Iridium 22.00- 22.50
Flash Republic 23.00-00.00

Saturday 28th November

Reburn 11.10-11.45
Plastics 12.00-12.35
Sick Leaves 12.45-13.20
Van Coke Kartel 13.30-14.10
The Sleepers 14.20-15.05
Hog Hoggidy Hog 15.15-16.00
New Academics 16.15-17.00
The Rudimentals 17.15- 18.00
Fokofpolisikar 18.15-19.00
Taxi Violence 19.15-20.15
Aking 20.30-21.30
Prime Circle 21.50 -23.00
Goldfish 23.00- 24.30

Sunday 29th November

Little Kings 10.00-10.45
Capt Stu 11.00- 11.45
7th Son 12.00-12.45
EJ von Lyrik 13.00-13.45
Equila 14.00-15.00
Dela med dig av denna spelning:

Diskussion

Vill du diskutera band, scener eller festivalplaner?
Starta en konversation i vårt forum

Hojtlåda

Lämna en kommentar. Logga in på Last.fm eller registrera dig.

Var du där?

Laddar…
Laddar…

Recensioner

Ingen har recenserat denna spelning än.

Recensera denna spelning

Relaterade spelningar

Se mer